معاون وزیر بهداشت تاكید كرد؛

لزوم تسریع در تكمیل بیمارستان 945 تختخوابی پایتخت

لزوم تسریع در تكمیل بیمارستان 945 تختخوابی پایتخت

دكتر ایزی: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، بر استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای تسریع در تكمیل پروژه ساخت بیمارستان 945 تختخوابی مهدی كلینیك، تاكید نمود.


به گزارش دكتر ایزی به نقل از مهر،، سید كامل تقوی نژاد، ضمن بازدید از بخش پیوند كبد بیمارستان امام خمینی (ره) كه الان با ۱۶ تخت فعال و ۴ تخت مراقبت های ویژه در حال ارائه خدمات است، با اشاره به شرایط خاص بازگشت كنندگان به این بیمارستان، اظهار داشت: اعتقاد دارم حل مشكلات و چالش های بیمارستان نیازمند طرح جامعی است، ولی در كنار آن می توان برخی موارد را با سرعت بیشتر و تا آخر سال جاری، رفع كرد.

وی اضافه كرد: با وجود تمام تنگناهای مالی در وزارت بهداشت، قسمتی از مشكلات، چالش ها و نارسایی های موجود، با بودجه فعلی قابل رفع است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به تاكید وزیر بهداشت برای تسریع در تكمیل این پروژه اشاره كرد: برای این منظور، همكاری بخش غیر دولتی، مشاركت عمومی و خصوصی، جذب منابع و خدمات خیّران سلامت و استفاده از تمام ظرفیت های كشور همچون منابع بانكی، با عنایت به محدودیت های بودجه دولت، از برنامه های مورد نظر برای تسریع در افتتاح این پروژه خواهد بود.

وی اضافه كرد: به شكلی برنامه ریزی می نماییم كه با استفاده از تمام ظرفیت های اشاره شده، در دولت تدبیر و امید، شاهد افتتاح این بیمارستان و هدیه آن به مردم باشیم.


منبع:

1398/03/28
13:53:07
5.0 / 5
4463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی