واكنش سازمان نظام پزشكی به ماجرای ارسال پیامك های تبلیغی نامناسب برای پزشكان

واكنش سازمان نظام پزشكی به ماجرای ارسال پیامك های تبلیغی نامناسب برای پزشكان

به گزارش دكتر ایزی سازمان نظام پزشكی در مورد ارسال پیامك هایی با محتواهای نامناسب به بعضی از اعضای این سازمان واكنش نشان داد.


به گزارش دكتر ایزی به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشكی، به دنبال ارسال پیامك هایی با محتواهای نامناسب برای اعضای سازمان نظام پزشكی و طرح این شائبه كه شماره پزشكان از جانب نظام پزشكی در اختیار شركت ها و نهادها قرار گرفته، این سازمان در اطلاعیه ای آورده است: « با عنایت به گزارشات دریافتی اخیر در مورد ارسال پیامكی با محتوای نامربوط و نامناسب برای بعضی از اعضای محترم سازمان نظام پزشكی، موارد ذیل را جهت آگاهی به استحضار می رساند:
1- سازمان نظام پزشكی به هیچ عنوان اطلاعات شخصی اعضا، همچون شماره تلفن همراه را در اختیار هیچ نهاد و شركتی قرار نمی دهد.
2- در صورت درخواست مراجع ذی ربط جهت دریافت مشخصات اعضای محترم سازمان، در مواردی كه ارائه این اطلاعات منجر به تسهیل امور صنفی شود یا از نظر قانونی الزامی برای انجام آن وجود داشته باشد، فقط اطلاعات غیر خصوصی، نظیر نام و نام خانوادگی، شماره نظام پزشكی و نشانی محل فعالیت و... در اختیار مراجع ذی صلاح قرار می گیرد.
3- در صورتیكه نهادها، شركت ها و... در مواردی در رابطه با نیازهای جامعه پزشكی، درخواست اطلاع رسانی به اعضای محترم سازمان را داشته باشند، در صورت تایید مبحث و محتوای پیامك از سوی مراجع مسئول در سازمان، این پیامك­ ها از سامانه رسمی سازمان، برای اعضای محترم ارسال خواهد شد و این مورد به هیچ عنوان شامل پیامك­ های تبلیغاتی نیست.
4- سازمان نظام پزشكی جمهوری اسلامی ایران در حیطه اختیارات و وظایف قانونی خود، ارسال گروهی پیامك­ هایی كه مصداق توهین به اعضای محترم سازمان بوده و یا به هر نحو جنبه مجرمانه داشته باشد را، از نظر حقوقی پیگیری خواهد نمود.»1398/04/08
14:02:54
5.0 / 5
4471
تگهای خبر: پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی