محمودزاده: آمریكایی ها شركت های اصلی واردكننده غذا و دارو را تهدید به جریمه می كنند

محمودزاده: آمریكایی ها شركت های اصلی واردكننده غذا و دارو را تهدید به جریمه می كنند

به گزارش دكتر ایزی یك عضو كمیسیون كشاورزی مجلس در واكنش به قول برایان هوك در خصوص عدم تحریم غذا و دارو اظهار داشت: آمریكایی ها از یك طرف شركت های اصلی واردكننده غذا و دارو را تهدید به جریمه می كنند از سوی دیگر برای افكار عمومی می گویند كه ما غذا و دارو را تحریم نكردیم.


جلال محمودزاده در گفتگو با ایسنا در انتقاد به قول نماینده ویژه آمریكا در امور ایران در خصوص عدم تحریم غذایی و دارویی ایران اظهار داشت: به نظر من گفته آقای برایان هوك دروغ است. الان آمریكا اجازه ورود برخی از مواد دارویی و نهاده های كشاورزی را نمی دهد. برخی از بیماران ما كه داروهای خاصی مصرف می كنند گرفتار مشكل شدند.
این عضو كمیسیون كشاورزی تصریح كرد: بیمارانی به بنده مراجعه نموده اند كه نه در هلال احمر، نه در بازارهای دولتی و نه در بازار آزاد كه دارو گیر نیاورده اند.
محمودزاده سخنان برایان هوك را فرافكنی دانست و اظهار داشت: تحریم ها هم شامل دارو و هم شامل مواد غذایی و نهاده های كشاورزی می شود. من نمی گویم نهاده های كشاورزی وارد نمی گردد ولی نكته اینجاست كه ما نهاده های كشاورزی را به سختی وارد می نماییم.
نماینده مردم مهاباد در مجلس در پاسخ به پرسش كه تحریم های غذایی و دارویی چگونه انجام می شود؟ اظهار داشت: آمریكایی ها از یك طرف شركت های اصلی واردكننده غذا و دارو را تهدید به جریمه می كند از سوی دیگر برای افكار عمومی می گویند كه ما غذا و دارو را تحریم نكردیم.
به گزارش دكتر ایزی به نقل از ایسنا، برایان هوك، نماینده ویژه آمریكا در امور ایران با انتشار پیامی ویدیویی در صفحه توییتری وازارت خارجه آمریكا با بیان این ادعا كه «مواد دارویی، محصولات كشاورزی، وسایل ارتباطی (اعم از خدمات، نرم افزارها و سخت افزارها) و كمك های بشر دوستانه در فهرست تحریم های آمریكا قرار ندارد» ادعا نمود كه تحریم های سال ۲۰۱۲ ایالات متحده هم به همین صورت تحریف شده بودند.1398/05/10
00:45:30
5.0 / 5
4867
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی