فروش اینترنتی دارو ممنوع

فروش اینترنتی دارو ممنوع

به گزارش دكتر ایزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ فروش دارو از بستر اینترنت را غیر قانونی خواند و اضافه كرد: متاسفانه مجرمان علاوه بر فروش داروهای مجاز، داروهای غیرمجاز را هم در این بستر به فروش می رسانند.


به گزارش دكتر ایزی به نقل از ایسنا، سرهنگ تورج كاظمی در یك برنامه رادیویی درباره كوچ دلالان ناصرخسرو به فضای مجازی اظهار نمود: مجرمان به فراخور افزایش كاربران و وجود فرصت های سوء استفاده گرایانه به فعالیت در فضای مجازی متمایل شده اند اما پلیس فتا از آغاز تأسیس در سال ۱۳۹۰ فروش دارو در فضای مجازی را به صورت جدی رصد می كند و در صورت مشاهده تخلف و جرایم سریعاً با هماهنگی مراجع قضایی اقدامات قانونی را صورت می دهد.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اظهار داشت: ما علاوه بر رصد و پایش مداوم این حوزه در طول سال، طرح های ویژه ای هم اجرا می نماییم. ما از راه اجرای طرح های منسجم كشوری با فروش دارو از بستر فضای مجازی برخورد می نماییم.
كاظمی فروش دارو از بستر اینترنت را غیر قانونی خواند و اضافه كرد: متاسفانه مجرمان علاوه بر فروش داروهای مجاز، داروهای غیرمجاز را هم در این بستر به فروش می رسانند.
وی با اشاره به اینكه این مورد محدود به منطقه خاصی مانند ناصرخسرو نمی گردد اظهار داشت: تمامی نقاط و حوزه فضای مجازی این مورد در رصد ما قرار دارد البته امكان دارد مواردی هم از دید ما مخفی بماند ازاین رو شهروندان در صورت مشاهده صفحات و سایت های اینچنینی باید به سایت پلیس فتا به آدرس syberpolic.ir یا شماره ۱۱۰ گزارش كنند.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ ضمن اشاره به برخورد قاطع با هرگونه جرایم بخصوص در حوزه غذا و دارو اظهار داشت: یك دادسرای ویژه رسیدگی به اینگونه جرایم بوجود آمده و مسائل مربوط به بستر غذا و دارو در فضای مجازی و حقیقی در این دادسرا دنبال و به محض اعلام سریعا مجوز لازم برای برخورد و رسیدگی صادر می شود.1398/06/21
12:54:45
5.0 / 5
4218
تگهای خبر: دارو , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی