شورای سیاست گذاری سلامت صداوسیما دنبال می كند

توانمندسازی مردم در حفظ سلامت

توانمندسازی مردم در حفظ سلامت

به گزارش دكتر ایزی مدیر شبكه سلامت سیما اظهار داشت: استراتژی ما در شورای سیاست گذاری سلامت سازمان توانمندسازی مردم برای حفظ سلامت است.


به گزارش دكتر ایزی به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، جلسه شورای سیاست گذاری سلامت به ریاست محمدمهدی قاسمی مدیر شبكه سلامت سیما و با حضور نمایندگان تام الاختیار شبكه های سازمان در محل این شبكه برگزار گردید.
در این نشست قاسمی اظهار داشت: استراتژی ما در شورای سیاست گذاری سلامت سازمان توانمندسازی مردم، خانواده ها و جامعه برای حفظ سلامت است و با این هدف شورا، اولویت های آموزشی در رسانه ملی را تبیین كرده و در اختیار شبكه ها قرار گرفته تا بر مبنای دوازده اولویت پیش رو برنامه سازی صورت گیرد.
مدیر شبكه سلامت سیما با اشاره به برگزاری جلساتی با بیشتر از 30 نهاد و سازمان در جهت تعامل و رصد مباحث و اولویت های آموزشی سلامت محور بیان كرد: ماحصل این جلسات شناسایی و احصای موضوعاتی برای فرهنگ سازی بوده است.
وی ادامه داد: ریاست محترم سازمان و معاون سیما به علت اهمیت مبحث سلامت انتظارات ویژه ای از این شورا دارند كه این امر وظیفه اعضا را برای ایفای نقش این جایگاه خطیر سنگین تر می كند.
در ادامه اسدی دبیر شورا ضمن گزارشی پیرامون وضعیت برنامه های سلامت محور شبكه ها و اولویت های آموزشی و طرح سفارش هایی كه برنامه سازان در شبكه ها باید سرلوحه اقدامات خود قرار دهند تاكید كرد: جلسات شورا به صورت منظم هر دو هفته یك مرتبه برگزار می گردد و مصوبات برای اجرا در اختیار نمایندگان تام الاختیار شبكه قرار می گیرد.
همینطور در انتها نمایندگان شبكه ها نقطه نظرات و گزارشی از وضعیت برنامه های سلامت محور خود عرضه كردند.1398/06/26
22:48:39
5.0 / 5
4180
تگهای خبر: آموزش , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی