حریرچی:

منم كرونایی شدم

منم كرونایی شدم

به گزارش دكتر ایزی معاون كل وزارت بهداشت در پیامی ویدئویی اظهار داشت: منم كرونایی شدم. از روز گذشته تب داشتم، تست اولیه ام آخر شب مثبت شد بنابراین از دیشب خودم را در محلی ایزوله كرده ام.


به گزارش دكتر ایزی به نقل از ایسنا، وی در پیامی ویدئویی اظهار داشت: «منم كرونایی شدم و از روز گذشته تب داشتم، تست اولیه ام آخر شب مثبت شد و از دیشب خودم را در محلی ایزوله كرده ام. چند دقیقه قبل به من گفتند كه تست نهایی ات قطعی شده و دارم درمان را شروع می كنم. حال عمومی ام بد نیست، خوبم، مقداری كوفتگی دارم و تب داشتم كه ان شاءالله كم می شود».
معاون كل وزارت بهداشت با اشاره به اینكه «مطمئن باشید با تلاش خدمتگزاران شما در وزارت بهداشت به رهبری دكتر نمكی و با پشتیبانی شما و اركان نظام حتما ظرف چند هفته آینده در مقابله با این ویروس پیروز خواهیم شد» اضافه كرد: «مطمئن باشید ما كرونا را شكست می دهیم».
حریرچی افزود: «مراقب خودتان باشید؛ این ویروس، ویروس دموكراتی است، فقیر و غنی و مسئول و غیرمسئول نمی شناسد و امكان دارد تعدادی را مبتلا كند. درمان موثر برای آن داریم و حواستان به خودتان باشد و مراقب دكترها و پرستارها هم باشید كه با جانفشانی خدمت می كنند. كارهایم را تلفنی دنبال می كنم و امیدوارم ظرف چند روز آینده كه علائمم برطرف شد، باردیگر برگردم و خدمتگزاری را به شما ادامه دهم».
جهانپور رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت هم درباره خبر تست مثبت آزمایشات دكتر حریرچی فت: ایشان روز گذشته بامداد قبل از حضور در جلسه سخنگوی دولت علائمی مشابه آنفلوآنزا داشتند كه با عنایت به ادامه دار شدن این علایم از ایشان آزمایش به عمل آمد.
وی اضافه كرد: شب گذشته آزمایش اولیه ایشان مثبت اعلام گردید و امروز هم بعد از انتشار آمار قطعی مبتلایان به كروناویروس متوجه شدیم كه ایشان هم به این ویروس مبتلا شده اند.
جهانپور این مورد را دور از انتظار ندانست و تصریح كرد: از آنجایی كه ایشان در راس كار بودند ابتلایشان به كروناویروس بعید نبود اما، حتما این ویروس را شكست خواهند داد.



1398/12/06
15:37:19
5.0 / 5
3556
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی