وزیر بهداشت اعلام كرد

مدیریت كرونا در كشور

مدیریت كرونا در كشور

دكتر ایزی: وزیر بهداشت با بیان اینكه امروز برای نخستین بار طی حدود یك ماه اخیر، تعداد فوتی های ناشی از بیماری كووید 19 در كشور دو رقمی شده است، اظهار داشت: با این وجود، رعایت فاصله گذاری هوشمند همچنان باید در اولویت باشد.


به گزارش دكتر ایزی به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی با اشاره به اینكه امروز نخستین روزی است كه پس از روزهای سخت و پیك بیماری كرونا، تعداد مرگ و میرهای ما به علت بیماری كووید ۱۹ دو رقمی شده و به عدد ۹۸ نفر رسیده است، اظهار نمود: هم اكنون مدیریت بیماری در كشور به بهترین شكل در حال اجراست و در بیشتر استانها شرایط بهتر از قبل شده است.
وزیر بهداشت با اعلان اینكه هم اكنون ورودی بیمارستان ها نیز نسبت به قبل وضعیت مطلوب تری دارد، اشاره كرد: تمام این ها با تلاش و همدلی تمامی مردم حاصل شده است.
وی افزود: فاصله گذاری هوشمند همچنان در اولویت ما است و باید اصرار كرد كه اگر فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی رعایت نشود، گرفتار چالش های زیادی خواهیم شد.
نمكی با اشاره به مرارت های كادر پزشكی و درمانی در مقابله با كرونا و درمان بیماران و بیان اینكه متاسفانه در راه مبارزه با بیماری همكاران زیادی را از دست داده ایم، اظهار داشت: از تمامی مردم درخواست دارم كه با رعایت برخی نكات بار را بر همكاران من سنگین تر نكنند. در بعضی كشورهای دنیا پرستاران و كادر پزشكی با كم شدن امكانات حفاظتی به خیابان ها آمدند؛ درحالیكه همكاران و كادر بهداشتی درمانی ما تا امروز از هیچ كمكی دریغ نكرده اند.
منبع:

1399/01/26
18:42:52
5.0 / 5
2951
تگهای خبر: بهداشت , بیماری , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی