پیشنهادهایی برای خیرین هلال احمر

پیشنهادهایی برای خیرین هلال احمر

به گزارش دکتر ایزی رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ضمن تشریح نیازهای شناسایی شده مجتمع با بیان برآورد هزینه های آن اظهار داشت: عمده حمایت خیرین در این مجتمع می تواند در زمینه پشتیبانی از بیماران نیازمند دیالیزی، نازائی، جراحی چشم، دندانپزشکی، بازسازی بخش دیالیز و تجهیز آن به دستگاه های دیالیز و سیستم RO جدید باشد.به گزارش دکتر ایزی به نقل از ایسنا دکتر سید محمدتقی حسینی طباطبایی در سی امین جلسه هیات مدیره مجمع خیرین استان تهران که روز گذشته با حضور مدیران ارشد و اعضای این مجمع برگزار شد، اضافه کرد: مشارکت در تکمیل پروژه بهره برداری ساختمان بیمارستان در حال ساخت و تامین وسیله نقلیه برقی برای جابجای بیماران در سطح مجتمع از حمایت های خیرین می تواند باشد.

وی خوشنامی بین المللی مجتمع را مرهون بهره مندی آن از برند باارزش هلال احمر برشمرد و اظهار داشت: محل مجتمع از منظر جغرافیایی در نزدیکی یکی از مناطق محروم ۲۲ گانه تهران واقع شده که پوشش دهنده ۹۲۰ هزار نفر جمعیت است و برخی از خانواده های ساکن در این منطقه در مقایسه با فاکتورهای سلامت تهران و کشور جزو محرومترین ها هستند.

حسینی طباطبایی با اشاره به وجود زمین کافی در فضای موقوفه "پری آگاهی آرش" به وسعت ۶ هکتار و توانایی ستاندن مجوز در حوزه های مختلف مشارکت سلامت اظهارکرد: مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با رعایت کیفیت و کمیت در ارائه خدمات خود توانسته است نسبت به جلب اعتماد محلی، استانی، کشوری و بین المللی موفق عمل کند.

وی همین طور در باره پتانسیل های موجود در فضای مجتمع و چشم اندازهای آتی آن به ارائه پیشنهاداتی پرداخت و اظهار داشت: خوشبختانه این مجتمع ضمن برخورداری از حمایت های همه جانبه جمعیت هلال احمر دارای فرصت های مشارکتی خوبی در انجام پروژه های حمایتی و درمانی شامل ساخت شهرک تصویربرداری، پزشکی هسته ای، مرکز جامع توانبخشی و قلب، فیزیوتراپی، آزمایشگاه های رفرانس، مرکز جامع سرطان، داروخانه، اورژانس شبانه روزی، مرکز جامع دندانپزشکی و... است که با راه اندازی آنها می توان گستره فعالیتی مجتمع را توسعه بخشید.

در ادامه این جلسه محسن ولیئی - مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران - و شاهین فتحی - دبیر مجمع و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران - درباب برنامه های اجرا شده توسط مجمع خیرین و عملکرد آنان در پشتیبانی از خانواده های لطمه دیده از کرونا، تهیه و توزیع بسته های معیشتی میان خانواده های نیازمند گزارشی ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در آخر اعضای مجمع خیرین استان تهران ضمن اعلام جذب حمایت خیّرین در جلسات آتی، از برخی بخش های مجتمع بازدید کردند.

منبع:

1399/10/18
23:57:54
0.0 / 5
1134
تگهای خبر: آزمایشگاه , برند , پزشك , جراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی