رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

بسیج در پیك چهارم كرونا در كنار كادر درمان است

بسیج در پیك چهارم كرونا در كنار كادر درمان است

به گزارش دکتر ایزی سردار سلیمانی با اشاره به اقدامات جدید بسیج در مقابله با پیک چهارم کرونا، اظهار داشت: سازمان بسیج در کنار تمامی دستگاه های مسئول، وزارت بهداشت، کادر درمان و سایر مجموعه ها بوده و با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره ویروس به مبارزه با کرونا می پردازیم.


به گزارش دکتر ایزی به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنانی درباب شعار سال در خصوص «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» گفت: مقام معظم رهبری راهبرد امسال را تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها تبیین کردند.
وی با اشاره به اینکه باتوجه به ظرفیت های کشور هم اکنون هجدهمین اقتصاد موفق دنیا هستیم، افزود: برمبنای یافته های موسسات معتبر بین المللی با سلسله توجه به ظرفیت های موجود اقتصادمان توانایی صعود به شش پله بالاتر را خواهد داشت و راه صعود اقتصاد کشور به پله های بالاتر را حرکت به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی مردم سالار است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه اشاره کرد: تبیین منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص تعریف و پیاده سازی نرم افزارهایی برای اقتصاد خانوار روستایی و شهری ناظر بر مردمی کردن اقتصاد مقاومتی است.

سردار سلیمانی تولید را دلیل وفور کالا در کشور، صادرات کالا، ارز آوری، افزایش ارزش پول ملی و در نتیجه افزایش قدرت خرید مردم دانست و اضافه کرد: وظیفه بسیج به میدان آمدن با تمام ظرفیت ها برای تحقق این راهبرد تبیین شده توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شروع کار بسیج در امتداد تولید از سالهای گذشته، افزود: امسال بسیج با آماده سازی کلیه ظرفیت ها در سراسر جغرافیای ایران اسلامی به دنبال پیاده سازی تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اقدامات جدید بسیج در مقابله با پیک چهارم کرونا، اشاره کرد: ما هم بعنوان سازمان بسیج مستضعفین در کنار تمامی دستگاه های مسئول، وزارت بهداشت، کادر درمان و سایر مجموعه ها با تمرکز بر پیشگیری و قطع زنجیره ویروس به مبارزه با کرونا می پردازیم.

سردار سلیمانی راه مبارزه با کرونا را پیشگیری دانست و مطرح کرد: در اجتماعات مراقبت و پیشگیری هایی باید صورت گیرد که دارای اولویت و ضرورت است.

وی با اشاره به اینکه تلاش می نماییم که این موج هم مدیریت نماییم، افزود: با مدیریت و بازگشت به روند طبیعی باتوجه به پیش بینی ها و تمهیدات اتخاذ شده جهت تولید واکسن بومی، ان شاء الله در آینده بسیار نزدیک این ویروس منحوس را در کشور تحت کنترل کامل قرار می دهیم.

منبع:

1400/01/17
12:16:44
0.0 / 5
639
تگهای خبر: بهداشت , خرید , درمان , كرونا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی