واكنش پلیس به واكسن های 60 میلیونی كرونا

واكنش پلیس به واكسن های 60 میلیونی كرونا

رئیس پلیس پایتخت به مبحث فروش ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومانی واکسن کرونا در بازار آزاد واکنش نشان داد.


سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفتگو با ایسنا، درباره اینکه آیا پلیس مواردی از فروش واکسن کرونا در ناصرخسرو و... را مشاهده کرده است، اظهار داشت: مورد خاصی درباره فروش واکسن کرونا و عرضه آن در بازارهای غیر و متفرقه نداشتیم.
وی با اشاره به اینکه در فضای مجازی هم چنین مواردی را تابحال مشاهده نکردیم، اظهارکرد: در بعضی موارد ما شاهد این هستیم که اظهاراتی مطرح می شود اما تابحال ما چنین مواردی را مشاهده نکردیم.
رحیمی درباره اینکه آیا قیمت های ۵۰ و ۶۰ میلیونی واکسن صحت دارد اظهار داشت: همانطور که گفتم ما چنین چیزی مشاهده نکرده ایم.
رییس پلیس پایتخت درباره نظارت بر این فضا و فروش واکسن هم به ایسنا اظهار داشت: هرگونه عرضه و خرید و فروش واکسن کرونا در خارج از سیستم وزارت بهداشت و درمان جرم بوده و طبیعتا پلیس با آن برخورد خواهد نمود.
به گفته رحیمی، پلیس بر هرگونه تبلیغ یا فروش احتمالی واکسن چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی نظارت داشته و با موارد تخلف برخورد خواهد نمود.
وی افزود: شهروندان لازم است فریب تبلیغات و وعده ها و ادعاهای مجرمان را نخورند. مجرمان گاها با طرح ادعای واکسن به دنبال کلاهبرداری از شهروندان بوده و این احتمال هم وجود دارد که با دریافت مبالغی افدام به فروش داروی جعلی تحت عنوان واکسن کنند. ازاین رو سفارش ما به شهروندان این است که واکسن را حتما از چرخه و سیستم مورد تایید وزارت بهداشت دریافت کرده و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس گزارش کنند.
منبع:

1400/01/24
14:18:08
0.0 / 5
650
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی