بیمارستان مسیح دانشوری، مركز ارجاع كووید ۱۹ منطقه مدیترانه شرقی شد

بیمارستان مسیح دانشوری، مركز ارجاع كووید ۱۹ منطقه مدیترانه شرقی شد

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری از انتخاب این مرکز توسط سازمان جهانی بهداشت بعنوان مرکز ارجاع کووید 19 منطقه مدیترانه شرقی آگاهی داد.


به گزارش دکتر ایزی به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در حکمی از طرف مدیر کل همکاریهای مراکز چهارگانه منطقه ای مدیترانه شرقی از جانب سازمان بهداشت جهانی، مرکز سل و بیماریهای ریوی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برای چهار سال بعنوان مرکز ارجاع کووید ۱۹ منطقه ای برگزیده شد.
دکتر ولایتی - رئیس بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به این مطلب که این مرکز به مدت ۲۰ سال بعنوان مرکز همکاریهای سل منطقه ای بوده است، اضافه کرد: این مرکز باتوجه به تعداد بالای ارجاعات بیماران کرونائی در حوزه درمان و آموزش تا سال ۲۰۲۴، بعنوان مرکز همکاریهای سل و کووید ۱۹ برگزیده شد.
به گفته ی ایشان، ۳۰۸ مقاله در حوزه کووید ۱۹ توسط این مرکز در مجلات معتبر جهانی به چاپ رسیده است و ۲۴۸ طرح در رابطه با کرونا و ۶۷ مقاله کارازمایی بالینی نیز در این مرکز انجام شده است.
رئیس بیمارستان مسیح دانشوری همین طور به ۱۸۳ طرح اختتام یافته در یک سال و نیم گذشته در رابطه با کرونا در این مرکز اشاره نمود و تصریح کرد: در دوران شیوع ویروس کرونا یکی از مجلات تخصصی این مرکز آی اس آی دریافت کرد و در مجله مذکور یک ویژه نامه با مضمون کووید چاپ شده که بیش از ۶۸۰۰۰ دانلود داشته است.
ولایتی در انتهای سخنان خود اشاره کرد: آموزش و درمان در بیمارستان مسیح دانشوری به سبب کیفیت بالا مورد توجه سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته و بعنوان الگو، مورد تبعیت جهانی است.1400/04/19
18:48:51
0.0 / 5
225
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , بیماری , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی