بانك مركزی خبر داد؛

شروع واكسیناسیون كاركنان شاغل شبكه بانكی همزمان با عید غدیرخم

شروع واكسیناسیون كاركنان شاغل شبكه بانكی همزمان با عید غدیرخم

دکتر ایزی: فردا همزمان با عید غدیرخم واکسیناسیون کارکنان شاغل شبکه بانکی با واکسینه کردن 100 نفر از کارکنان شاغل در شعب منتخب بانک ها بصورت نمادین شروع شود.به گزارش دکتر ایزی به نقل از بانک مرکزی، بمنظور تسهیل و تسریع در واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی بامداد امروز جلسه ای در محل بانک مرکزی، با حضور مدیر رفاه بانک مرکزی، نمایندگان شورای هماهنگی بانکهای دولتی، کانون هماهنگی بانکهای خصوصی و نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اجرا شد.
این جلسه بمنظور انجام هماهنگی های لازم درباب فرآیندها، سهمیه ها و چگونگی اجرای طرح واکسیناسیون شبکه بانکی برگزار و قرار شد که واکسیناسیون کارکنان شاغل شبکه بانکی از اوایل هفته آتی با اولویت کارکنان شعب و در سریع ترین زمان ممکن عملیاتی شود.
همچنین به سبب تصمیمات گرفتن شده در این نشست، کلیه کارکنان شاغل شبکه بانکی واکسینه خواهند شد. براین اساس باتوجه به ظرفیت ها و امکانات درمانی شبکه بانکی مقرر شد، محل و کادر واکسیناتور در شهرهای بزرگ توسط بانک ها تعیین و معرفی شوند. علاوه بر این درباب کارکنان شاغل در شهرهای دور از مراکز استانی، هماهنگی های لازم با دانشکده های علوم پزشکی به عمل می آید.
گفتنی است، اکبر کمیجانی، رییس کل بانک مرکزی طی مکاتبه ای با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خواهان تسریع واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی شده بود که این درخواست با موافقت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همراه شد و دکتر نمکی دستور شروع واکسیناسیون کارکنان بانک ها را از اوایل هفته آتی صادر کرد.
خاطرنشان می شود، از شروع همه گیری ویروس کرونا تا حالا ۳۵ هزار نفر از کارکنان شبکه بانکی به این ویروس مبتلا شدند و متأسفانه ۲۶۰ نفر از این عزیزان طی مدت یاد شده به سبب ابتلاء به ویروس کرونا جان خودرا از دست داده اند.


منبع:

1400/05/07
11:40:38
0.0 / 5
177
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی