امیر موسوی:

ارتش به همکاری با هلال احمر افتخار می کند

ارتش به همکاری با هلال احمر افتخار می کند

به گزارش دکتر ایزی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ارتش افتخار می کند که در جهت رسیدگی به امور مردم کشورمان و خدمت رسانی به آنها، همکاری و تعامل دو جانبه با جمعیت هلال احمر داشته باشد.


به گزارش دکتر ایزی به نقل از ایسنا، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در دیدار با پیرحسین کولیوند، به جمعیت هلال احمر کشور و رئیس این جمعیت برای دریافت عالی ترین نشان صلیب سرخ جهانی که اخیراً به جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفته است، تبریک گفت.
ایشان در ادامه عملکرد کارکنان متعهد، داوطلب و جان برکف جمعیت هلال احمر در نجات جان مردم را مصداق بارز فداکاری و از خودگذشتگی دانست و تصریح کرد: این کارکنان در عرصه ها و میدان های حساس، جانشان را در طبق اخلاص نهاده و پشتوانه ای مطمئن برای مردم کشورمان و یاری رسان دیگر کشورها در زمان حوادث و بلیات و کمک رسانی ها هستند.
موسوی اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار می کند که در جهت رسیدگی به امور مردم کشورمان و خدمت رسانی به آنها همکاری و تعامل دو جانبه با این جمعیت داشته باشد.
او در آخر خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران و مجموعه نیروهای مسلح و جمعیت هلال احمر ثابت کرده اند در جهت امدادرسانی به مردم شریف و گرانقدر ایران اسلامی همیشه پیش قدم بوده و پس از این هم خواهند بود.
پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کشور هم در این دیدار ضمن تشریح اقدامات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اظهار نمود: ارتش جمهوری اسلامی ایران در بحران ها و حوادث غیر مترقبه همچون زلزله، سیل، آتشسوزی و... بیشینه ی ظرفیت خویش را برای امدادرسانی به مردم پای کار آورده و همواره باعث دلگرمی جمعیت هلال احمر بوده است.

وی ادامه داد: ظرفیت بالگردی و هواپیمایی ارتش در خیلی از بحران ها گره گشا بوده و علاوه بر نیروی انسانی مخلص و پای کار، تجهیزات ارتش جمهوری اسلامی ایران هم همواره به کمک مردم آمده و نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری ایفا کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در انتها ضمن استقبال از تعامل هم افزا و حداکثری با ارتش جمهوری اسلامی ایران، آمادگی این جمعیت را برای آموزش و عضوگیری خانواده بزرگ ارتش در حوزه مأموریت های هلال احمر و امدادرسانی اعلام نمود.

منبع:

1401/05/03
23:36:42
0.0 / 5
410
تگهای خبر: آموزش , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی