وزیر بهداشت مطرح كرد:

كمبود تخت برای بیماران اعصاب و روان، حمایت های بیمه ای كمرنگ است

كمبود تخت برای بیماران اعصاب و روان، حمایت های بیمه ای كمرنگ است

دكتر ایزی: خرم آباد- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی از كمبود تخت برای بیماران و اعصاب و روان اطلاع داد.به گزارش دكتر ایزی به نقل از مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی بعدازظهر سه شنبه در مراسم افتتاح بیمارستان روانپزشكی مهر خرم آباد با تاكید بر اینكه بیماران این حوزه جزو مظلوم ترین بیماران در كشور ما و البته در دیگر كشورها هستند، تصریح كرد: در كشور ما به علت جنگ تحمیلی، بلایای طبیعی و در عین حال آمار بالای تصادفات و... بطور قطع تألمات روحی و روانی متفاوت می باشد، امكان دارد از نظر آمار با دیگر كشور ها شبیه باشیم اما از نظر عمق مبتلا شدن متفاوت هستیم.
وی با اشاره به اینكه تعداد تخت های بیماران اعصاب و روان كم است، افزود: خوشحالم با این افتتاح و اضافه شدن تخت ها، لرستان به استانداردهای كشوری می رسد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با اشاره به اینكه البته فضا یك بخش است و بخش عمده، كار و تلاش پرستاران و كاركنان حوزه سلامت و حمایت بیمه ها است كه این حمایت خیلی كمرنگ است، اظهار داشت: امیدواریم برای داروهای آن ها و حمایت های اجتماعی برنامه هایی را داشته باشیم.
قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینكه یكی از استان هایی كه بایستی در شرایط جدید اقتصادی صدمه نبیند لرستان است، اضافه كرد: پروژه های در دست اقدام نیاز به حمایت بیشتر دارد كه باید حمایت ملی از جانب سازمان برنامه و بودجه، بخش اقتصادی دولت، استانداری و وزارت بهداشت در این حوزه صورت گیرد.
وی بیان داشت: حتما ما تلاش می نماییم آسیبی به استان وارد نشود و این نهضتی كه شروع شده برای جبران آنچه در گذشته باید انجام میشد و عقب ماندگی تاریخی در بخش خدمات درمانی و بهداشتی داشته جبران شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی خاطرنشان كرد: حضور موثر و جدی لرستانی ها در جنگ تحمیلی، میزبانی از رزمندگان كه می آمدند از این منطقه عبور می كردند و خویش را به جبهه می رساندند مثال زدنی است و در حافظه تاریخی مردم ایران است و خواهد بود.

1397/04/20
14:17:50
5.0 / 5
5848
تگهای خبر: اعصاب , بهداشت , پزشك , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی