كلینیك بسیج پزشكی 30 مهر در مهران راه اندازی می گردد

كلینیك بسیج پزشكی 30 مهر در مهران راه اندازی می گردد

دكتر ایزی: ایلام - مسئول بسیج جامعه پزشكی سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام اظهار داشت: كلینیك تخصصی بسیج جامعه پزشكی سپاه استان از 30 مهرماه در نقطه صفر مرزی دایر و تا 12 آبان ماه به زائران خدمات دهی می كند.


سرهنگ ساسان زمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: این كلینیك تخصصی دارای بخش های دندانپزشكی، آزمایشگاه و فیزیوتراپی است و برای نخستین بار خدمات ویژه به زائران عرضه می دهد.
وی اضافه كرد: امسال 10 یونیت سیار و كامیونی دندانپزشكی با تجهیزات كامل برای نخستین بار در پایانه مرزی مهران مستقر می گردد و 40 نفر پزشك و دستیار پزشك با همكاری استان های معین تهران، سمنان، قزوین و دانشكده دندان پزشكی دانشگاه علوم پزشكی ایلام در این حوزه فعالیت می نمایند.
مسئول بسیج جامعه پزشكی سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام خاطرنشان كرد: امسال هم آزمایشگاه تخصصی دكتر صبور هم در مرز راه اندازی شده و 15 نفر از پرسنل این آزمایشگاه نمونه برداری های تعیین شده پزشكان برای زائران را انجام می دهند.
زمانی اظهار داشت: اربعین سال جاری برای اولین بار بخش فیزیوتراپی هم در این كلینیك راه اندازی شده كه با 9 نفر فیزیوتراپیست بسیجی از استان تهران در مرز مستقر می شوند و با عنایت به خستگی و كوفتگی پیاده روی زائران به آنها خدمات ویژه عرضه می دهند.
وی تصریح كرد: امسال بسیج جامعه پزشكی فقط در خدمات تخصصی ورود كرده و سایر بخش ها چون داروخانه، چشم پزشكی، كودكان، زنان و زایمان، و... به دانشگاه علوم پزشكی واگذار شده است.
به گزارش دكتر ایزی به نقل از ایرنا، حدود 60 درصد زائران اربعین از میان مرزهای سه گانه مشخص شده مرز بین المللی مهران را برای عزیمت به كشور عراق انتخاب می كنند.
پیش بینی می گردد اربعین امسال 2 و نیم میلیون زائر از مرز مهران تردد كنند.
7172/6119


1397/07/25
17:13:38
5.0 / 5
5022
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی