رئیس دانشگاه علوم پزشكی دزفول:

با مأموران خاطی درگیری در بیمارستان دزفول برخورد می شود

با مأموران خاطی درگیری در بیمارستان دزفول برخورد می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول ضمن اشاره به انتشار کلیپی از درگیری حراست بیمارستان بزرگ دزفول با یک همراه بیمار، اظهار داشت: رفتار مأموران حراست درست نبوده و با آنها برخورد خواهد شد.به گزارش دکتر ایزی به نقل از مهر، علی قمیشی عصر امروز جمعه در کلیپی که توسط روابط عمومی دانشگاه منتشر گردید ضمن اشاره به ماجرای انتشار کلیپ برخورد فیزیکی مأموران حراست بیمارستان بزرگ دزفول با یک همراه بیمار، اظهار نمود: امروز یک ویدئوی ساختگی در خصوص درگیری یکی از مسؤلان دانشگاه علوم پزشکی دزفول با فردی از کادر پزشکی به منظور استفاده غیر مجاز از واکسن کرونا منتشر گردید که ضمن تکذیب خبر اعلام می شود که این ویدئو در ارتباط با ممانعت از ورود یک همراه بیمار کرونایی بستری در بیمارستان است.
وی ضمن تکذیب استفاده از واکسن کرونا توسط مسؤلان دانشگاه، اضافه کرد: ممانعت از ورود این فرد به بخش کرونا صرفا برای حفظ سلامت وی و پیشگیری از انتشار ویروس بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: رفتار مأمور حراست بیمارستان و درگیری با همراه بیمار درست نبود و به هیچ عنوان مورد تأیید ما نیست، در همین راستا آموزش مناسب به نیروهای حراست برای مواجهه صحیح با همراهان بیماران در دستور کار قرار می گیرد تا شاهد تکرار چنین اتفاقاتی نباشیم.
قمیشی بیان نمود: در حالیکه بیمارستان بزرگ دزفول نزدیک به ۷۰۰ بیمار کرونایی را تحت درمان دارد و فشار بر روی عوامل دانشگاه بسیار زیاد است، انتشار اخبار کذب و نادرست، بی انصافی است.
به گزارش دکتر ایزی به نقل از مهر، بامداد امروز جمعه فیلمی از درگیری حراست بیمارستان دزفول با یک مرد که لباس گان به تن دارد به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر گردید.
برخی رسانه ها اعلام نمودند فرد ارسال کننده این فیلم مدعی شده فردی که گان به تن دارد از کادر درمان بیمارستان بزرگ دزفول است که نسبت به تزریق واکسن به یکی از مسؤلان ارشد شهرستان اعتراض داشته و بدین منظور حراست بیمارستان با وی درگیر شده است.
مدیر روابط عمومی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول ارتباط این کلیپ با کادر درمان و واکسن را به شدت رد کردند.
به گفته مسؤلان دانشگاه علوم پزشکی، فیلم در ارتباط با درگیری یکی از همراهان بیماران بستری کرونایی در بیمارستان بزرگ دزفول بوده که قصد ورود غیرمجاز به بخش بیماران کرونایی را داشته است اما حراست بیمارستان در جهت حفظ سلامت آن فرد و پیشگیری از انتشار بیماری از ورود آن وی ممانعت کرده است.
روند ابتلاء به کرونا در دزفول به شدت بالاست و ظرفیت بیمارستان این شهرستان برای پذیرش بیماران تکمیل شده است.

1400/02/04
10:05:22
0.0 / 5
300
تگهای خبر: آموزش , بیماری , پزشك , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵

لینک دوستان دكتر ایزی

دکتر ایزی Drez.ir

تگهای دكتر ایزی

drez.ir - حقوق مادی و معنوی سایت دكتر ایزی محفوظ است

Dr EZ دكتر ایزی

پاسخ به سوالات پزشکی